Paralaksa tła

HARMONOGRAM PRAC w 6 krokach

Zobacz jakie to proste

 • KROK 1 Zamawiasz stronę www

  Ustalamy cenę, cel, upodobania.
 • KROK 2 Tworzymy projekt

  Wg najnowszych standardów z zachowaniem HTML5
 • KROK 3 Twoja akceptacja

  Sprawdzasz czy projekt Ci odpowiada jeśli nie modyfikujemy go
 • KROK 4 Publikacja

  Wybieramy domenę, hosting, certyfikat SSL, publikujemy stronę
 • KROK 5 Wystawiamy Fakturę

  Podane ceny = cena na fakturze - płacisz
 • KROK 6 Zaczynasz zarabiać

  Strona optymalizowana w Google i zintegrowana z Facebook


MASZ DO DYSPOZYCJI TRZY WARIANTY CENOWE LUB INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

Wybierz sprawdzone ROZWIĄZANIE.


SATYSFAKCJA GWARANTOWANA!I wiele więcej...


Strona internetowa to nie tylko spakowany plik na serwerze i statyczny CMS. Strony wykonane wg. starych standardów bardzo słabo indeksują się w wyszukiwarkach i przeglądarkach internetowych. Nowoczesne projektowanie obejmuję aktualizację i wtyczki funkcjonalne, dzięki czemu strona nieustannie aktualizuję się w internecie i spełnia aktualne wymogi.
To co widzisz to tekst i grafika, która się rusza, jednak to tylko wierzchołek góry lodowej. Rozbudowany CMS służy nie tylko do edycji tekstu czy grafiki, możesz w nim przebudować swoją stronę www, dodać funkcję sklepu, blogu, możesz zaistalować czat (do obsługi klienta, który w tej chwili korzysta ze strony) - praktycznie masz nieograniczone możliwości!
Masz także wpływ na to po jakich frazach czy słowach kluczowych pozycjonuje się Twoja strona. Pomożemy Ci dobrać właściwą metodę dotarcia do klienta. Wzbogacimy stronę o blog - który stanie się skarbnicą wiedzy i pozwoli docierać do klienta jeszcze przed skorzystaniem z zakupu czy usługi. Zabiegi SEO, SEM pozwolą wysoko prezentować Twoją firmę.
Niezbędnym elementem, aby strona spełniała swoją rolę jest jej widoczność. System RWD (Responsive Web Design) pozwala nam na projektowanie responsywne czyli strona www dopasowuję się do okna wyświetlania urządzenia na którym jest obecnie oglądana. Dzięki temu klienci w atrakcyjnej formie zobaczą www na smartfonie - 50% wyszukiwań.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress